JooMix
Заказать звонок
Заказать звонок

ЕФЕКТИВНЕ РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА РЕЙТИНГОВИХ РАДІОСТАНЦІЯХ В ЧЕРНІВЦЯХ!

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

       Замовити прорахунок Вашої рекламної компанії на радіостанціях в Чернівцях, Ви можете зробити прямо зараз, "оформити замовлення", заповнивши анкету, та надіслати її нам, або просто замовте зворотний дзвінок, і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом декількох хвилин, уточнять деталі Вашого замовлення, і приймуть до роботи!

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

* якщо Ваше замовлення не відправляється, зачекайте декілька секунд поки файл повністю завантажиться, а також перевірте правильність заповнення замовлення.

                                                                                                      

НАШІ ПЕРЕВАГИ

                                                                                                      

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Надаємо ЕКСКЛЮЗИВНІ пропозиції, акції, бонуси і знижки, а не просто "прайсові ціни".

ГАРАНТІЇ СПІВПРАЦІ

Співпраця відбувається за офіційним договором. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок підприємства згідно рахунку-фактури.

РОЗМІЩЕННЯ ПО УКРАЇНІ

Розмістимо рекламну компанію на радіостанціях у Вашому місті або в інших містах України, при цьому заощадивши для Вас Ваш час та кошти!

ОХОПЛЕННЯ РОЗМІЩЕННЯ

Ефективне розміщення реклами на всіх радіостанціях України!

    ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ - ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І ОТРИМАЙТЕ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВІД НАШОГО ФАХІВЦЯ.

У ВАС НЕМАЄ РЕКЛАМНОГО АУДІОРОЛИКА??? 

      Студія звукозапису"BIZNESSTAR PRODUCTION" - пропонує Вашій увазі якісну, оперативну послугу з виготовлення рекламних аудіороликів будь-яких жанрів, і стилів.

       У базі студії звукозапису"BIZNESSTAR PRODUCTION" - є величезний перелік голосів як дитячих, жіночих, так і чоловічих, які послужать надалі для запису Вашої реклами яка буде працювати на благо Вашого бізнесу, і виділяти Вас серед конкурентів своїм професіоналізмом, креативом, а також приведе нових партнерів, клієнтів до Вашого бізнесу.

ПРОСЛУХАТИ ПРИКЛАДИ НАШИХ АУДІОРОЛИКІВ!

       Оплата Вашої рекламної компанії можлива через: visa / mastercard, приват 24, термінали Приватбанку, безготівкова форма оплати для юридичних осіб в головному розділі «оплата» нашого офіційного сайту BIZNESSTAR.COM.UА

        Реклама на радіо Люкс ФМ в Чернівцях; реклама на радіо Пятница в Чернівцях; реклама на Наше радіо в Чернівцях; реклама на радіо Максимум в Чернівцях; реклама на радіо Авторадио в Чернівцях; реклама на радіо Ретро ФМ в Чернівцях; реклама на радіо Мелодія в Чернівцях; реклама на радіо Русском радио в Чернівцях; реклама на радіо KISS FM в Чернівцях; реклама на радіо ENERGY в Чернівцях; реклама на радіо Xит ФМ в Чернівцях; реклама на радіо Шансон в Чернівцях;