JooMix
Заказать звонок
Заказать звонок

РЕКЛАМНО - ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР «BIZNESSTAR»

РЕКЛАМНО - ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР «BIZNESSTAR » - створений на базі сучасної друкарні з новітнім парком обладнання, яке завжди крокує на крок вперед, і розвивається в світі поліграфії, широкоформатного друку, сувенірної, і рекламної продукції.

  
ПРО НАС     

 

    У сфері поліграфії та широкоформатного друку ми виробляємо оперативний, та якісний офсетний, цифровий, широкоформатний друк за приємними цінами для Всіх наших клієнтів, а наша студія графічного дизайну врахує всі Ваші побажання, і оперативно розробить для Вас ексклюзивний макет, який буде працювати на благо Вашої компанії !!!

    Після Вашого погодження, замовлення віддається на наше виробництво в роботу, де ми з задоволенням зробимо будь-який тип друку відповідний Вашому замовленню, а після виготовлення в той же день, наш відділ логістики передасть вже готове та упаковане замовлення за вказаною Вами адресою в будь-яке місто України !!!

    Доставка здійснюється щодня, нашим надійним партнером у сфері доставки, компанією «НОВА ПОШТА».

  • РЕКЛАМНО — ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР «BIZNESSTAR» - надає безкоштовну доставку по Україні для всіх наших клієнтів, за умови оформлення на одну дату, одну адресу і одного одержувача НЕ МЕНШЕ ТРЬОХ ЗАМОВЛЕНЬ !!!

      У рекламній сфере ми надаємо Такі послуги:

  • Ексклюзивне розміщення Вашої реклами на всіх радіостанціях України.
  • Розміщення Вашої реклами на всіх зовнішніх носіях зовнішньої реклами по всій Україні (білборди, сітілайти, і тд.);
  • Повний спектр послуг в сфері інтернет реклами (контекстна, мультимедійна, соціальні мережі, е - mail : розсилка.)

     У сфері сувенірної продукції надаємо величезний асортимент послуг, з яким Ви можете ознайомитися безпосередньо на нашому сайті в розділі головного меню. Замовте для себе або своєї компанії якісну сувенірну продукцію, яка стане яскравим прикладом Вашого корпоративного стилю, і виділить Ваш бренд серед конкурентів.

    У сфері виготовлення сайтів, наша WEB - студія розробить для Вас сучасний сайт будь-якої складності в найкоротші терміни !!!

    А також РЕКЛАМНО - ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР «BIZNESSTAR » - має в своєму арсеналі якісну і сучасну студію звукозапису «BIZNESSTAR PRODUCTION » - в основі якої є величезний перелік дикторских голосів, як чоловічих, жіночих так і дитячих, що і послужать надалі для запису Вашої аудіо реклами. Та буде працювати на благо Вашого бізнесу, та приверне увагу нових клієнтів і партнерів !!!


    Ми переконані в тому, що співпрацюючи з нами, наша команда неодмінно дасть новий сплеск розвитку для Вашого бізнесу, і дозволить Вашим партнерам, і клієнтам переконатися в його надійності і солідності, тому як РЕКЛАМНО - ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР «BIZNESSTAR » - це широкий комплекс рекламних послуг для Вас і Вашого бізнесу, а також завжди легкість рекламних рішень поставлених Вами завдань !!!

Будемо раді бачити Вас в числі наших кращих друзів, партнерів та постійних клієнтів.

з повагою, адміністрація РЕКЛАМНО - ПОЛІГРАФІЧНОГО ЦЕНТРУ «BIZNESSTAR».

Замовляйте поліграфію, широкоформатний друк, сувенірну продукцію, друк на одязі, рекламу на радіо, за найвигіднішими цінами в Україні! Безкоштовна доставка по всій Україні!

м. КИЇВ

НАШЕ ВИРОБНИЦТВО / ОФІС :

адреса: м. Київ, вул. Салютна 7/1. 

тел.: +38 (050) 60-25-148  

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

сайт: biznesstar.com.ua

м. ДНІПРО

НАШЕ ВИРОБНИЦТВО / ОФІС :

адреса: м. Дніпро, пр. Гагаріна 67.

тел.: +38 (050) 60-25-148  

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

сайт: biznesstar.com.ua

м. ОЛЕКСАНДРІЯ

НАША ФІЛІЯ :

м. Олександрія, пр. Соборний 77. 

тел.: +38 (050) 60-25-148 

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

сайт: biznesstar.com.ua