JooMix
Заказать звонок
Заказать звонок

ЕФЕКТИВНЕ РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА РЕЙТИНГОВИХ РАДІОСТАНЦІЯХ ВАШОГО МІСТА!

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

      Замовити прорахунок рекламної компанії на радіостанціях Вашого міста, Ви можете зробити прямо зараз, "оформивши замовлення", заповнивши анкету, та надіслати її нам, або просто замовте зворотний дзвінок, і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом декількох хвилин, уточнять деталі Вашого замовлення, і приймуть до роботи!

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

* якщо Ваше замовлення не відправляється, зачекайте декілька секунд поки файл повністю завантажиться, а також перевірте правильність заповнення замовлення.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

                                                                                                      

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Надаємо ЕКСКЛЮЗИВНІ пропозиції, акції, бонуси і знижки, а не просто "прайсові ціни".

ГАРАНТІЇ СПІВПРАЦІ

Співпраця відбувається за офіційним договором. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок підприємства згідно рахунку-фактури.

РОЗМІЩЕННЯ ПО УКРАЇНІ

Розмістимо рекламну компанію на радіостанціях у Вашому місті або в інших містах України, при цьому заощадивши для Вас Ваш час та кошти!

ОХОПЛЕННЯ РОЗМІЩЕННЯ

Ефективне розміщення реклами на всіх радіостанціях України!

    ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ - ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І ОТРИМАЙТЕ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВІД НАШОГО ФАХІВЦЯ.

У ВАС НЕМАЄ РЕКЛАМНОГО АУДІОРОЛИКА???

      Студія звукозапису"BIZNESSTAR PRODUCTION" - пропонує Вашій увазі якісну, оперативну послугу з виготовлення рекламних аудіороликів будь-яких жанрів, і стилів.

       У базі студії звукозапису"BIZNESSTAR PRODUCTION" - є величезний перелік голосів як дитячих, жіночих, так і чоловічих, які послужать надалі для запису Вашої реклами яка буде працювати на благо Вашого бізнесу, і виділяти Вас серед конкурентів своїм професіоналізмом, креативом, а також приведе нових партнерів, клієнтів до Вашого бізнесу.

ПРОСЛУХАТИ ПРИКЛАДИ НАШИХ АУДІОРОЛИКІВ!

       Оплата Вашої рекламної компанії можлива через: visa / mastercard, приват 24, термінали Приватбанку, безготівкова форма оплати для юридичних осіб в головному розділі «оплата» нашого офіційного сайту BIZNESSTAR.COM.UА

ВИБЕРІТЬ ВАШЕ МІСТО : 

 

"BIZNESSTAR МEDIA GROUP" - реклама на радіо в Полтаві; реклама на радіо в Кременчуці; реклама на радіо в Сумах; реклама на радіо в Кропивницькому; реклама на радіо в Запоріжжі; реклама на радіо в Олександрії; реклама на радіо в Луцьку; реклама на радіо в Ковелі; реклама на радіо в Рівному; реклама на радіо в Дніпрі; реклама на радіо в Хмельницькому; реклама на радіо в Харкові; реклама на радіо в Ужгороді; реклама на радіо в Тернополі; реклама на радіо в Львові; реклама на радіо в Гадячі; реклама на радіо в Прилуках; реклама на радіо в Охтирці; реклама на радіо в Бердянську; реклама на радіо в Вінниці; реклама на радіо в Києві; реклама на радіо в Кривому Розі; реклама на радіо в Одесі; реклама на радіо в Миколаєві; реклама на радіо в Херсоні; реклама на радіо в Черкасах; реклама на радіо в Івано-Франківську; реклама на радіо в Нікополі; реклама на радіо в Мелітополі; реклама на радіо в Лубнах; реклама на радіо в Кирилівці; реклама на радіо в Маріуполі; реклама на радіо в Мелітополі; реклама на радіо в Миргороді; реклама на радіо в Білій Церкві.